Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szambo betonowe – Sosnowiec

Szambo betonowe – Sosnowiec

Całkiem nowe osiedla mieszkaniowe sprawiają, że nadeszły ciężkie czasy dla mieszkańców Sosnowca, jego okolic oraz całego województwa śląskiego. Sosnowiec tak jak wiele jego obszarów boryka się z problemem bezpiecznego likwidowania ścieków, a to jest spowodowane zbyt mozolną pracą nad rozbudową miejskich zbiorczych sieci odprowadzania. Zamieszkujący tamte rejony mają jednak wyjście tej dość nieprzyjemnej sytuacji, rozwiązanie tego problemu znajdą u nas. Są to przede wszystkim nasze wysokiej jakości szamba betonowe, które oferujemy.

Od wielu lat specjalizujemy się w produkcji przeróżnych modeli tych praktycznych zbiorników bezodpływowych, a w swojej ofercie przedstawiamy różniące się wielkością, pojemnością, ale także ilością komór. Staramy się być elastyczni do potrzeb przyszłych klientów, dlatego dostosujemy je do potrzeb przyszłych odbiorców. Betonowe szambo naszej produkcji jest wykonane wyłącznie z najlepszych składników, skrupulatnie wybranych mieszanek żelbetowych z dodatkami uszlachetniaczy. Są one pielęgnowane na każdym etapie produkcji przez naszych doświadczonych fachowców. Ponadto, wszystkie produkty betonowe zanim dotrą do swoich nowych właścicieli są podawane licznym testom, umożliwiającym to uzyskanie certyfikatów i homologacji, które uprawniają do użytkowania na terenie Sosnowca i całej Unii Europejskiej. Takie procedury stosujemy również w przypadku innych naszych produktów, czyli betonowych studzienek wodomierzy, zbiorników na deszczówkę oraz kanałach samochodowych, które chętnie zakupują mechanicy do swoich warsztatów. Dzięki tym czynnikom cechują się perfekcyjnymi parametrami pracy, a przede wszystkim najlepszą odpornością na:

  • Wszelkie szkodliwe lub negatywnie działające substancje, pochodzenia chemicznego, które mogłyby uszkodzić stan zbiornika betonowego i doprowadzić do rozszczelnienia, wycieku toksycznej zawartości oraz zanieczyszczenia środowiska naturalnego lub domowego. W trosce o zdrowie naszych konsumentów i lepszej ochrony ich życia najnowsze modele szamb betonowych pokrywamy dodatkową warstwą izolacji, unikalnym materiałem bitumicznym, który stosujemy również na pokrywy. Nie są zagrożone przez czynniki biologiczne, powodowane przez naturalne procesy gruntowe.
  • Uszkodzenia mechaniczne, a tym samym duże siły nacisku, które działają na szambo po wkopaniu je w ziemię, a tym samym wszelkiego rodzaju pojazdy parkujące nad nim. Dla większej swobody kupującego, konstrukcja została wzmocniona bardzo wytrzymałym stalowym zbrojeniem. Pozwala to bez jakiegokolwiek ryzyka montować szambo betonowe w nawet najbardziej nieprzemyślanych miejscach.

Każdy model szamba, jaki mamy w ofercie to również pełna gwarancja, z której można skorzystać dzięki całodobowemu serwisowi. Gwarantujemy tym samym świetną obsługę przez naszych pracowników, którzy chętnie Państwu udzielą pomocy, okażą wsparcie techniczne oraz pomogą w doborze najodpowiedniejszego modelu, względem Waszym potrzeb i oczekiwań. Do naszych usług dodatkowych, wliczonych w cenę, zawieramy również transport, montaż szamba betonowego oraz przeprowadzenie instalacji sieci kanalizacyjnej.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie można się zapoznać z szeroką gamą modeli szamb betonowych, usługami oraz cennikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.