Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Rzeszów

Szamba betonowe – Rzeszów

Dla niektórych osób z domów jednorodzinnych, bloków oraz innych budynków odprowadzanie ścieków jest często dużym utrudnieniem. Jest tak w wielu miastach Polski, w tym w Rzeszowie. Duża ilość budynków w tym mieście nie może się podłączyć do zbiorczych sieci kanalizacyjnych. Jest to rzeczywisty problem, dlatego oferujemy tym właścicielom bardzo praktycznie betonowe szamba o różnych wielkościach i pojemnościach, które są świetnie dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Na temat produkcji tego rodzaju zbiorników wiemy prawie wszystko, ponieważ mamy duże doświadczenie zdobyte przez długie lata naszej działalności. Przez ten czas nieustannie rozszerzamy nasz asortyment o nowe modele szamb betonowych, a oprócz nich oferujemy także zbiorniki pojemnościowe w celu gromadzenia deszczówki, niezbędnej do podlewania dużych ogrodów, kanały samochodowe dla mechaników i ich warsztatów oraz betonowe komory wodomierzy. Pielęgnujemy od lat pewne aspekty naszej pracy, jedną z nich jest najwyższa jakość naszych produktów. Dlatego staramy się, by zniosły wszelkie warunki eksploatacji, nawet w najcięższych warunkach. Najistotniejszy jest typ zastosowanego materiału, dzięki czemu wszystkie szamba betonowe powstają z najlepszych mieszanek żelbetowych. W ten sposób nasze produkty cechują się najlepszą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie wszystkich szkodliwych związków chemicznych, które są zawarte w licznych ściekach i ziemi. Każdy zbiornik jest wzmacniany stalowym zbrojeniem, którym pokrywamy ściany i dodatkowo pokrywamy go warstwą izolacji, zwiększając szczelność. Z tego powodu ryzyko możliwego wycieku jest praktycznie niemożliwe.

Wszystkie nasze rodzaje szamb betonowych znane są nie tylko w podkarpackim Rzeszowie, ale także w okolicach i innych obszarach Polski. Oferujemy je w najatrakcyjniejszych cenach z możliwymi upustami, do których dołączamy pakiet usług dodatkowych. Zawieramy w nim transport do miejsca przeznaczenia produktu betonowego oraz fachowy montaż przez naszych profesjonalistów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej, gdzie można znaleźć przeróżne modele szamb betonowych oraz cennikiem do nich zamieszczonym. W razie problemów udostępniamy Państwu naszą infolinię, która jest czynna o każdej porze dnia i nocy. Nasi specjaliści pomogą w doborze odpowiedniego dla Waszych potrzeb szamba betonowego, rozwieją ewentualne wątpliwości oraz zgłoszą niezwykle rzadkie awarie i zapewnią ekspresowe wsparcie w tej sytuacji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.