Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Olsztyn

Szamba betonowe – Olsztyn

Miejsce zamieszkania, gdzie nie zapewniono jeszcze zbiorczych sieci właściwego odprowadzania ścieków przez miasto lub gminę wiąże się z kosztownym problemem bezpiecznego i zgodnego z prawem usuwania odpadów z budynku. Są tego świadomi liczni mieszkańcy podmiejskich obszarów Olsztyna oraz województwa warmińsko-mazurskiego. Dlatego proponujemy im bardzo atrakcyjne rozwiązanie tej kwestii, poprzez nowoczesne betonowe szamba naszej produkcji, które są dostępne w przeróżnych wielkościach oraz pojemnościach.

Zajmujemy się ich sprzedażą od wielu lat i wytwarzamy je tylko z najdoskonalszych składników, mieszanek żelbetowych, które pozwalają na każde nawet najcięższe warunki eksploatacji, dzięki ich niezwykłej wytrzymałości. Z tego względu wszystkie nasze produkty cechują się odpornością na wszelkiego typu uszkodzenia mechaniczne, które dodatkowo wzmacniamy stalowym zbrojeniem. Zapewnia to wytrzymałość na duże siły nacisku, przy wkopywaniu w glebę oraz na ciężkie pojazdy, które będą w przyszłości nad nimi parkować. Dzięki pokryciu dużą warstwą bitumicznej izolacji zapewniamy szambu ochronę przed szkodliwym wpływem związków toksycznych, jaki zawierają ścieki oraz niekorzystnym działaniem czynników biologicznych takich jak grzyby i pleśnie. Szambo betonowe jest wyposażone w specjalnie dobraną betonową pokrywę, która zapewnia perfekcyjną szczelność bez jakiegokolwiek ryzyka wycieku zawartości, która mogłaby zanieczyszczać środowisko w miejscu zamieszkania.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców nie tylko miasta, jakim jest Olsztyn, ale również innych miast naszej pięknej Polski do zapoznania się z nieustannie rozwijającą się ofertą sprzedaży produktów betonowych. W razie pytań bądź ewentualnych wątpliwości istnieje możliwość kontaktu z naszym konsultantem. Taki profesjonalista chętnie pomoże w doborze modelu szamba betonowego odpowiadającego potrzebom potencjalnego klienta. Na wszystkie zakupy obowiązuje gwarancja, z której można skorzystać, dzięki całodobowemu serwisowi o każdej porze dnia i nocy. Dzięki funkcjonowaniu naszej strony internetowej możecie wybierać spośród różnych modeli szamb betonowych, a na pewno znajdziecie taki, który będzie odpowiadał waszym oczekiwaniom. Na witrynie znaleźć można też cennik oraz atrakcyjne promocje naszych produktów. W cenę szamba betonowego wliczony został także transport w miejsce przeznaczenia, montaż, a także na życzenie konsumenta podłączenie do instalacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.