Wielogóra ul. Spacerowa 26, 26-660 Jedlińsk

Szamba betonowe – Gdynia

Szamba betonowe – Gdynia

Gdynia herbKolejnym miastem województwa pomorskiego, którego mieszkańcy często narzekają na problemy z prawidłowym odprowadzaniem nieczystości, jest Gdynia. To stosunkowo nowa miejscowość, powstała dopiero w okresie międzywojennym i przeżywająca obecnie okres swojego gwałtownego rozwoju. Powoduje to znane z innych miejscowości kłopoty z doprowadzeniem do niektórych nowych dzielnic zbiorczych sieci kanalizacyjnych, właśnie dlatego my trafiamy tam z naszą bogatą ofertą szamb betonowych. Jest to niezwykle korzystna alternatywa pozwalająca bezpiecznie pozbyć się wszystkich ścieków z gospodarstwa domowego, pojemny zbiornik bezodpływowy zrobiony z najlepszych gatunków betonu.

Szamba betonowe – pojemność dokładnie dobrana do wszystkich potrzeb przyszłych użytkowników

Wybierając szambo betonowe, należy kierować się przy tym wieloma istotnymi czynnikami, jednakże jednym najważniejszych niezmiennie pozostaje dobranie jego wielkości i co za tym idzie pojemności do ilości przyszłych użytkowników. W naszej ofercie mieszkańcy zarówno Gdyni, jak i innych miast regionu, znajdą następujące modele zbiorników:

  • szamba jednokomorowe, o pojemności do 10 m3, dopasowane do potrzeb niewielkiej, maksymalnie kilkuosobowej rodziny mieszkającej zazwyczaj w domu jednorodzinnym. Ze względu na stosunkowo niewielką pojemność wymagają jednak częstego usuwania zawartości, wypompowywania jej co 10 – 12 dni;
  • szamba dwukomorowe, o pojemności nawet kilkunastu m3, przeznaczone do użytkowania w większych, wielorodzinnych budynkach. Układ dwóch odrębnych komór, przedzielonych mocną betonową przegrodą, umożliwia wstępne oczyszczanie ścieków płynnych, przelewających się do drugiej komory. Dodaje się do nich specjalne preparaty biologiczne, otrzymując w rezultacie prawie czystą wodę, którą można użyć np. do podlewania ogrodu.

Szamba betonowe – produkujemy je z użyciem sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów

Wszystkie modele betonowych szamb i inne wyroby, takie jak studzienki wodomierzy, zbiorniki na deszczówkę oraz kanały samochodowe, zyskały popularność wśród coraz liczniejszych odbiorców ze względu na swoją wysoką jakość. Wynika ona nie tylko z nowatorskich rozwiązań projektowych, lecz również z rodzaju materiałów stosowanych w procesie ich produkcji. Wykorzystujemy w tym celu najlepsze mieszanki betonów, z dodatkiem substancji polepszających ich parametry pracy, nadających im najwyższą wymaganą odporność na uszkodzenia.

Nasze szamba to wysoko funkcjonalne konstrukcje, grubościenne odlewy, nakryte od góry idealnie dopasowaną, szczelną pokrywą zabezpieczającą przed możliwością wycieku niebezpiecznej zawartości. Betonową pokrywę mocujemy do szamba za pomocą kleju odpornego na wszystkie zmiany temperatury, a dla wygody użytkowania montujemy w niej kominki rewizyjne, jeden albo kilka, w zależności od ilości komór zbiornika. Są one zamknięte betonowymi lub żeliwnymi włazami, umożliwiającymi jednocześnie łatwe opróżnianie szamba.

Szamba betonowe – jakim czynnikom zewnętrznym i wewnętrznym oprą się przez długie lata intensywnej eksploatacji

Tak skonstruowane i wyprodukowane szambo oprze się praktycznie wszystkim czynnikom zewnętrznym mogącym doprowadzić do powstania uszkodzeń i jest odporne między innymi na:

  • duże siły nacisku, gruntu oraz innych ciężarów znajdujących się bezpośrednio nad zbiornikiem, a mogą to być np. parkujące samochody w przypadku gdy szambo umieścimy w tak newralgicznym miejscu jak pod parkingiem czy drogą;
  • działanie substancji chemicznych, przede wszystkim tych wchodzących w skład ścieków, przed czym chroni je warstwa specjalnej izolacji z materiałów bitumicznych, pokrywająca obustronnie ściany, dno oraz pokrywę szamba;
  • czynniki biologiczne, rozwijające się w glebie pleśnie i grzyby, będące największym wrogiem betonu, mogące doprowadzić do jego przyspieszonej korozji. Skuteczne zabezpieczenie przed nimi stanowi sam skład mieszanki betonowej oraz opisana powyżej masa bitumiczna.

Szamba betonowe – dostępne z korzystną ofertą transportu i fachowego montażu na posesji klienta

Mieszkańcy Gdyni i innych miast województwa pomorskiego, oprócz możliwości zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych szamb betonowych, mogą również skorzystać z usług ich transportu oraz fachowej pomocy przy montażu. Jedyne co musi zrobić klient, to przygotować odpowiednich rozmiarów wykop, a my dowieziemy zakupiony zbiornik i bezpiecznie umieścimy go w miejscu przeznaczenia. Nasi pracownicy sprawnie dokonają wszystkich podłączeń, a na ich pracę i samo szambo udzielamy wieloletniej gwarancji producenta, zapewniając w razie potrzeby także pomoc profesjonalnego serwisu przez cały okres jego użytkowania.

Niezawodne szambo betonowe z naszej firmy możesz zamówić w całej Polsce. Zobacz również inne miasta:
Szamba Betonowe Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Radom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.