Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Gdynia

Szamba betonowe – Gdynia

Gdynia jest jednym z najmłodszych i najbardziej malowniczych miast Polski. Tak jak wiele z nich ciągle się rozwija i poszerza swoje granice. Niestety w bardzo dużej ilości podmiejskich dzielnic zaistniał bardzo poważny problem związany z infrastrukturą kanalizacyjną. Mieszkańcy tych obszarów muszą szukać innych, ale także praktycznych i zgodnych z prawem rozwiązań. Jednym i najlepszym z nich są z pewnością pojemne szamba betonowe, które oferuje nasza firma z wieloletnim doświadczeniem.

Nasza produkcja jest skierowana do konsumentów z całego kraju oraz dla tych doceniających szeroką gamę modeli szamb, betonowych kanałów samochodowych czy zbiorników na deszczówkę, jakimi dysponujemy w obecnej ofercie. Pielęgnujemy ich rzemiosło, zatrudniając wykwalifikowanych pracowników z dużym stażem pracy w tej dziedzinie, którzy skrupulatnie wybierają jak najlepsze składniki mieszanek żelbetowych z dodatkiem uszlachetniaczy. Ten unikalny skład sprawia, że każdy produkt betonowy, które opuszcza nasz zakład cechuje się niezwykłą wytrzymałością i odpornością, nawet podczas wielu lat eksploatacji w najcięższych warunkach. Zanim szambo betonowe trafi do naszego konsumenta musi odbyć szereg badań i testów, aby na koniec przyznać mu certyfikaty uprawniające do użytku codziennego. Dzięki temu macie Państwo pewność, iż wytrzyma nawet najbardziej szkodliwe substancje pochodzące z procesów biologicznych gleby. Każdy model szamba betonowego wykazuje bardzo duże działanie wytrzymałościowe względem siły nacisku parkujących nad nim pojazdów.

Taką kompleksową ofertę kierujemy nie tylko do mieszkańców nadmorskiego miasta, jakim jest Gdynia. Lata naszej działalności sprawiły, że zyskały one zaufanie odbiorców z całego kraju, którzy docenili naszą dbałość o detale. Z tego powodu stworzyliśmy również bardzo atrakcyjny pakiet usług dodatkowych, w który przede wszystkim wlicza się transport. Jest on zagwarantowany w cenie szamba betonowego i odbywa się specjalnie wyposażonym do tego typu ładunków samochodem. Dysponuje on dźwigiem oraz podnośnikiem, dzięki czemu zapewnia to dość szybki i bezproblemowy montaż w wcześniej przygotowanym miejscu przeznaczenia i wykopanym dole. Nasi profesjonaliści zajmą się podłączeniem do sieci kanalizacyjnej gospodarstwa domowego oraz kontrolą szczelności.

Na ich pracę oraz wszystkie modele szamb betonowych udzielamy pełnej gwarancji, z której możecie Państwo skorzystać całodobowo. Dzięki temu w razie potrzeby, o każdej porze jest możliwość wykonania telefonu do naszego serwisu, a tam zajmą się Państwem nasi doświadczeni fachowcy, którzy oferują wsparcie techniczne, zajmą się doborem odpowiedniego modelu do Waszych potrzeb oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdziecie cennik dotyczący ceny usług oraz szerokiego wyboru produktów betonowych, w tym szamb betonowych.

Szamba betonowe – Gdynia
4.8 (96%) 5 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.