Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Katowice

Szamba betonowe – Katowice

Od lat zajmujemy się produkcją praktycznych i bardzo pojemnych szamb betonowych. Zyskały one zaufanie dużej liczby odbiorców, dzięki wysokiej jakości, o którą bardzo dbamy. W obecnych czasach mogą się o tym przekonać mieszkańcy Katowic oraz całego województwa śląskiego. Osoby zamieszkujące te cudowne okolice skarżą się na problemy z przyłączeniem mieszkania, domu lub firmy do miejskiej sieci kanalizacyjnej. W tym przypadku pomocni jesteśmy my. Oferujemy bogaty zakres szamb betonowych, umożliwiających bezpieczne likwidowanie odpadów. Pojemność oraz wielkość oferowanych przez nas produktów można elastycznie dobrać do swoich potrzeb. Nasi specjaliści są zawsze gotowi, aby udzielić pomocy w doborze produktu np. względem przyszłych użytkowników.

Znani jesteśmy przede wszystkim ze zbiorników bezodpływowych, ale także dużą popularnością cieszą się komory wodomierzy, kanały samochodowe, zbiorniki na deszczówkę. Wszystkie one są produkowane z najwybitniejszych mieszanek żelbetowych z domieszkami licznych uszlachetniaczy. Dzięki tym innowacyjnym materiałom osiągamy najdoskonalszą jakość naszych wyrobów, co stało się symbolem naszej marki. Nasi specjaliści, którzy zajmują się łączeniem tych składników, charakteryzuje dobro o zadowolenie i bezpieczeństwo klienta, dlatego stworzyliśmy niezwykle wytrzymałe produkty. Są one niezniszczalne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, natury biologicznej oraz siły nacisku, dlatego chętnie są montowane w miejscach parkowania nawet największych samochodów. Duże gabaryty szamb betonowych naszej produkcji zapewniają bezproblemowe korzystanie z nich i wkopanie w ziemię oraz niezniszczalność. Nie jest ono podatne nawet na najmniejsze usterki i gwarantuje wiele lat eksploatacji w nawet najcięższych warunkach.

Nie ulegnie nawet zmianom wskutek agresywnych substancji, które są zawarte w glebie oraz jej korazji, a dodatkowo pokrywany je specjalną warstwą izolacyjną.

Oferujemy również szereg usług dodatkowych. W ofercie znajdziecie Państwo przede wszystkim transport zamówionego produktu samochodem o określonych gabarytach i specjalnie do tego przeznaczonych, co zagwarantuje bezpieczny dowóz szamba betonowego w miejsce przeznaczenia zgodnie z wolą klienta. Dbamy o naszych klientów, dlatego na miejscu nasi wykwalifikowani pracownicy zajmą się montażem szamba poprzez umieszczenie go dźwigiem we wcześniej wykopany dole oraz sprawdzeniem stanu szczelności, by nie było sytuacji wydostawania się szkodliwych substancji do środowiska naturalnego.

Chcemy dla naszych konsumentów jak najlepiej, z tego powodu dajemy na wszystkie nasze produkty i usługi gwarancję w przypadku ewentualnych, ale rzadkich problemów. Nasz serwis jest czynny całodobowo i mogą Państwo skorzystać z porady naszych gotowych do pomocy pracowników, doradzą oni w doborze odpowiedniego modelu i dostosują go do Waszych potrzeb, w tym ilości domowników. Jeżeli zaistniały jakieś wątpliwości, prosimy się nie obawiać, a na infolinii zostaną one rozwiane.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych potencjalnych klientów do zapoznania się z naszą wciąż rozwijającą się ofertą na stronie internetowej. Znajdziecie tam Państwo różne modele szamb betonowych oraz odpowiedni do nich cennik czy liczne promocje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.