Wielogóra ul. Spacerowa 26, 26-660 Jedlińsk

Szamba betonowe – Bytom

Szamba betonowe – Bytom

Bytom herbKażdy, kto mieszka w budynku, którego z różnych, ale najczęściej niezależnych od lokatorów przyczyn nie można podłączyć do zbiorczej np. miejskiej sieci kanalizacyjnej, powinien natychmiast znaleźć inny sposób odprowadzania z niego ścieków. Istnieje wiele równie skutecznych i bezpiecznych rozwiązań, jakie można w tym celu zastosować, ale nic nie zastąpi solidności i wytrzymałości szamb betonowych, pojemnych zbiorników na nieczystości. Sprzedajemy je wielu regionach kraju, a obecnie do zadowolonych z nich użytkowników mogą dołączyć również właściciele domów z Bytomia i okolic tego śląskiego miasta.

Szamba betonowe – jakość to nasz powszechnie rozpoznawalny znak firmowy

Produkując różne modele szamb betonowych, zarówno jedno, jak i wielokomorowych, kierujemy się przy tym jedną zasadą, że najważniejsza jest ich jakość i co za tym idzie, także pełne zadowolenie i satysfakcja każdego klienta. Przez lata prowadzonej działalności w tej branży stało się to naszym rozpoznawalnym znakiem firmowym, o co dbamy na każdym etapie produkcji naszych szamb, zbiorników na deszczówkę czy kanałów samochodowych. Projektujemy je z wykorzystaniem wszystkich najnowszych technologii dostępnych w tej dziedzinie, używając wyłącznie najlepszych, wielokrotnie przetestowanych materiałów. Są to nowoczesne mieszanki betonowe, które dzięki dodatkom licznych uszlachetniaczy znacznie przewyższają tworzywa sztuczne stosowane w tym samym celu.

Szamba betonowe – na jaką odporność może liczyć każdy użytkownik zbiornika kupionego w naszej firmie

Projektanci, którym zlecamy zaprojektowanie dowolnego modelu betonowego szamba, jakie można znaleźć w naszej ofercie, dbają o wszystkie szczegóły jego konstrukcji, tak, aby bez najmniejszych uszkodzeń przetrwało długie użytkowanie w każdych możliwych warunkach. Monolityczna bryła, o grubych ścianach, zniesie bezawaryjnie wilgoć, gwałtowne wahania temperatur i wszystkie inne, zmienne warunki atmosferyczne. Oprócz tego jest też w pełni odporna na:

  • duże siły nacisku, częstą przyczynę poważnych uszkodzeń lekkich zbiorników produkowanych z tworzyw sztucznych. Zdarzają się sytuacje, kiedy pękają one albo ulegają przesunięciu także w wyniku aktywnego działania wód gruntowych, co kończy się wyciekiem ich niebezpiecznej zawartości i trudnym do usunięcia skażeniem środowiska. Właśnie dlatego zdecydowanie rekomendujemy użycie w ich miejsce szamb betonowych, całkowicie odpornych na nacisk gruntu i innych znajdujących się nad nimi ciężarów. Oprą się również wodom gruntowym, a na miejscu utrzyma je sama ich masa, sięgająca kilku lub więcej ton, nie trzeba ich więc dodatkowo kotwiczyć do podłoża;
  • szkodliwe substancje, zawarte przede wszystkim w przechowywanych w szambie ściekach, chociaż równie niebezpieczne dla jego konstrukcji mogą okazać się pleśnie i grzyby powstające bezpośrednio w glebie. W celu skutecznej ochrony przed nimi starannie dobieramy wszystkie składniki używanych mieszanek betonowych, pokrywając jednocześnie zbiornik izolacją z masy bitumicznej, stanowiącą też dodatkowe uszczelnienie zabezpieczające przed wspomnianym wyciekiem.

Szamba betonowe – zasady dopasowania ich wielkości do ilości przyszłych użytkowników

Decydując się na zastosowanie szamba betonowego, należy przed zakupem dopasować jego pojemność do liczby przyszłych użytkowników. Jest to najważniejsze kryterium, jakim należy kierować się przy jego wyborze, pamiętając, że jedna osoba produkuje naprawdę duże ilości ścieków dziennie, sięgające w niektórych przypadkach nawet do 150 l. Dla niewielkiej, 2 czy 4-osobowej rodziny w zupełności wystarczy podstawowy model jednokomorowy zbiornika, o pojemności kilku metrów sześciennych, lecz wyłącznie pod warunkiem, że będzie regularnie opróżniany, co najmniej raz na dwa tygodnie. Warto jednak zastanowić się nad zakupem szamba dwukomorowego, w którym są oddzielnie przechowywane ścieki stałe i płynne. Te ostatnie można oczyszczać we własnym zakresie, dodając do nich preparaty z kulturami bakterii szybko rozkładającymi wszystkie najbardziej szkodliwe składniki. W efekcie tego otrzymujemy prawie czystą wodę, którą można bez żadnego ryzyka zatrucia użyć do podlewania, albo usunąć ją prosto do gruntu poprzez zamontowany na posesji drenaż rozsączający.

Szamba betonowe – koniec problemów z ich dowozem i montażem na posesji użytkownika

Dla wszystkich odbiorców produkowanych przez nas szamb betonowych, również tych z Bytomia, mamy oprócz szerokiej gamy ich modeli i korzystnych cen także usługę ich dowozu oraz pomoc w wykonaniu niezbędnych prac montażowych. Dysponujemy samochodami ciężarowymi wyposażonymi w dźwigi lub podnośniki, umożliwiającymi przewóz nawet najcięższych zbiorników i bezpieczne ich umieszczenie w przygotowanym przez nabywcę wykopie. Nasi pracownicy sprawnie podłączą je do instalacji wodnej i kanalizacyjnej budynku, sprawdzając jednocześnie szczelność połączeń. Jeszcze bardziej minimalizuje to ryzyko wycieku zawartości szamba, a na całość, czyli sam zbiornik, jak i przeprowadzone prace podłączeniowe, udzielamy gwarancji, zapewniając również całodobową pomoc serwisu.

Niezawodne szambo betonowe z naszej firmy możesz zamówić w całej Polsce. Zobacz również inne miasta:
Szamba Betonowe Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.