Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Bytom

Szamba betonowe – Bytom

Właściciele domów jednorodzinnych, którzy nie lubią unoszącego się odoru odpadów ściekowych, powinni się zastanowić nad naszymi nowoczesnymi betonowymi szambami. Takie sytuacja występuje dosyć często, kiedy budynek nie został podłączony do zbiorczego systemu odprowadzania. Przypadki takie można odnaleźć w wielu miastach Polski, także w Bytomiu, gdzie chcemy zaoferować rozwiązanie tego problemu. 
 
Wytwarzaniem szamb betonowych zajmujemy się od wielu lat, dlatego jesteśmy firmą z dużym stażem pracy. Doświadczenie, jakie nabyliśmy przyczynia się do efektów naszych starań o satysfakcję klienta w postaci wysokiej jakości wszystkich naszych produktów. Można do nich zaliczyć nie tylko szamba betonowe, ale także zbiorniki na gromadzenie deszczówki i kanały samochodowe. Przez cały proces pielęgnujemy to wszystko, ponieważ wiemy, że nasi konsumenci zasługują na najlepsze. Są to szamba zapewniające długoletnią eksploatacji, nawet w najtrudniejszych warunkach klimatycznych. 
 
Największe wpływy na jakość naszych produktów mają skrupulatnie wybrane przez naszych doświadczonych fachowców materiały, pozyskiwane z jak najlepszych źródeł oraz wyselekcjonowane mieszanki żelbetowe z dodatkami najlepszych uszlachetniaczy, które nadają konstrukcji dodatkowej wytrzymałości. Z tego względu betonowego szamba nie uszkodzą nawet największe siły nacisku, które działają na nie po wkopaniu w ziemię. Dlatego nie ma obaw o jego wytrzymałość i można spokojnie umieszczać je pod podjazdem czy parkingiem. Dodatkowo każde szambo betonowe jest zabezpieczane warstwą izolacyjną, którą pokrywa się ściany, aby uchronić je przed szkodliwym działanie substancji chemicznych i przed trafieniem do odbiorcy przechodzi szereg testów. Szambo betonowe naszej produkcji nie ulegnie żadnym zmianom mechanicznym pod wpływem działania wszystkich naturalnych procesów biologicznych, które zachodzą w gruncie, grzybów i pleśni. 
 
Na każdy produkt betonowy oraz usługi z nim związane, zawarte w naszej ofercie udzielamy pełnej gwarancji, z której jest możliwość skorzystanie o każdej porze dnia i nocy, dzięki serwisowi całodobowemu. Zapewniamy bardzo niskie ceny oraz atrakcyjne promocje, a także pakiet usług dodatkowych wliczonych w koszty zakupionego produktu. Bardzo często konsumenci wybierają montaż szamba betonowego przez naszych wykwalifikowanych fachowców, transport samochodem specjalnie do tego przystosowanym, umieszczenie zbiornika betonowego we wcześniej wyznaczonym miejscu oraz podłączenie go do domowej instalacji kanalizacyjnej. 
 
Informację na temat cennika, usług przez nas oferowanych oraz sprzedaży można uzyskać poprzez skontaktowanie się z naszymi doradcami, który pomogą w doborze odpowiedniego modelu betonowego, który będzie dopasowany do potrzeb klienta oraz sprosta jego oczekiwaniom, a także odwiedzając naszą oficjalną witrynę internetową. Możecie Państwo tam też zapoznać się z naszą ofertą oraz częstymi i licznymi promocjami na wybrane modele szamb betonowych. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.