Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Kielce

Szamba betonowe – Kielce

Prowadzeni gospodarstwa domowego wiąże się niekiedy z pewnymi obowiązkami. Jedną z bardzo istotnych kwestii jest likwidacja jego zanieczyszczeń. W coraz częstszych sytuacjach może to być nieco trudne. W przypadku, kiedy nie można korzystać ze zbiorczych systemów odprowadzania ścieków w wieku miastach, także w Kielcach trzeba szukać innego rozwiązania. Dla tych osób przychodzimy z gotowym rozwiązaniem takiej nietypowej sytuacji, a są nim szamba betonowe. Ich produkcją zajmujemy się od lat i obecnie prezentujemy szeroką gamę różnorodnych modeli. W ten sposób zadbaliśmy o to, aby każdy z naszych klientów znalazł coś dla siebie, w zgodzie ze swoimi potrzebami.

Liczba szamb betonowych zdecydowanie wzrosła w ostatnich latach, a to ma znaczny wpływ na niską cenę oraz jakość produktów betonowych, które sprzedajemy. Do naszej oferty należą także praktycznie zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe i studzienki wodomierzy. Dbamy o nasze produkty i staramy się o jak najlepszą jakość, dlatego nasi doświadczeni specjaliści prowadzą prace nad doborem materiałów. Skrupulatnie dobrane przez nich tworzą mieszanki żelbetowe, z których powstają najbardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne szamba betonowe. Z tego względu charakteryzują się one wysoką wytrzymałością na duże siły nacisku i wkopanie w ziemię. Dodatkowo wspieramy całą konstrukcję wyjątkowo mocnym stalowym zbrojeniem, które zapewni ścianom i dnu szamba oraz okrywie dodatkową odporność. Taki zbiornik pokrywamy dość grubą warstwą izolacji, która ma za zadanie chronić szambo przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych i substancji chemicznych takich jak wilgoć, gwałtowne zmiany temperatur, działanie grzybów oraz pleśni.

Na każdy model sprzedanego szamba betonowego oraz wraz z nim usług dodatkowych udzielamy pełnej gwarancji, z której można skorzystać całodobowo. Usługi te są wliczone w cenę zakupionego produktu i można z nich skorzystać o każdej porze dnia. Dlatego możecie Państwo w każdej chwili skontaktować się z naszymi doświadczonymi fachowcami, którzy czekają, aby pomóc Państwu w doborze modelu szamba dostosowanego do Waszych potrzeb. Rozwieją oni także wszelkie ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu. Do naszych usług dodatkowych należy montaż, ale również na życzenie klienta nasi profesjonaliści są gotowi do podłączenie domowej instalacji wodno-kanalizacyjnej. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów betonowych, dostępnej na naszej stronie internetowej, gdzie można także zapoznać się z obowiązującym cennikiem, który przedstawia wyjątkowo atrakcyjne ceny szamb betonowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.