Wielogóra ul. Spacerowa 26, 26-660 Jedlińsk

Szamba betonowe – Warszawa

Szamba betonowe – Warszawa

Warszawa herbIstnieje wiele sposobów bezpiecznego usuwania nieczystości z gospodarstwa domowego, a najczęściej jest to po prostu ich wypompowanie do zbiorczej sieci odprowadzania ścieków, miejskiej czy wiejskiej. Niestety nie zawsze jest to możliwe, a wiele miejscowości, nie tylko wsi, lecz również i miast, nadal boryka się z problemem braku doprowadzenia kanalizacji do wszystkich budynków. Dotyczy to także Warszawy, stolicy naszego kraju, nastawionej na rozbudowę i rozwój, gdzie przez cały czas powstają nowe dzielnice mieszkaniowe, których mieszkańcy chętnie decydują się na produkowane w naszej firmie szamba betonowe. Mamy dla nich wyjątkowo szeroką ofertę, która z pewnością zaspokoi wszystkie ich wymagania, pozwalając jednocześnie na bezpieczne odprowadzanie ścieków zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi w tej kwestii przepisami.

Szamba betonowe – od lat jesteśmy cenionym liderem w ich produkcji

Nie będziemy ukrywać, że produkcja szamb betonowych to nasza specjalność, a ilość różnych modeli, jakie co roku wprowadzamy na rynek, sprawia, że jesteśmy jednym z uznanych i cieszących się zaufaniem liderów w tej branży. Staramy się zawsze stać o krok przed naszą silną konkurencją i udaje nam się to przede wszystkim dzięki takim czynnikom jak zachowanie najwyższej jakości oferowanych zbiorników produkowanych z użyciem najnowszych technologii obowiązujących w tej dziedzinie. Lata doświadczenia i zatrudnienie wysokiej klasy specjalistów spowodowały z kolei, że mieszkańcy Warszawy i jej okolic mają wreszcie alternatywę, z której mogą skorzystać w sytuacji, kiedy ich dom nie został jeszcze przyłączony do miejskiego systemu kanalizacji.

Szamba betonowe – gwarantujemy ich długą i bezawaryjną eksploatację

Produkcja betonowego szamba to skomplikowany proces, zaczynający się starannie wykonanym projektem, a kończący testami jakości, mającymi na celu przyznanie świadectw homologacji oraz innych certyfikatów dopuszczających zbiornik do sprzedaży i eksploatacji. Wszystkie szamba, jakie znajdują się w naszej ofercie, produkujemy z użyciem wyselekcjonowanych materiałów, mieszanek betonowych gwarantujących ich bezawaryjną eksploatację przed długie lata, tak, że z powodzeniem będą służyły kilku pokoleniom Waszej rodziny. Stosowane przez nas betony klasy B-25, B-25 lub B-40 mieszamy z substancjami zwiększającymi ich wytrzymałość, a sama konstrukcja szamba to monolit o grubych ścianach i dnie, wzmacnianych dodatkowym zbrojeniem. Stanowi je kratownica łączona ze stalowych prętów rozmieszczonych od siebie w odległości kilku centymetrów i dokładnie zabezpieczona przed korozją. Każdy zbiornik, niezależnie od jego wielkości czy ilości komór, zamyka od góry betonowa pokrywa uniemożliwiająca wydostawanie się zawartości i skażenie nią środowiska naturalnego. Dbamy również o łatwe wypompowywanie ścieków, montując wygodne kominki rewizyjne, wyposażone w betonowe albo żeliwne włazy.

Szamba betonowe – wytrzymałe i odporne na różne rodzaje uszkodzeń

Takie podejście do procesu wytwarzania szamb betonowych zjednało nam wielu zadowolonych klientów nie tylko z Warszawy, chwalących sobie ich wręcz legendarną wytrzymałość, a my możemy się pochwalić ich odpornością między innymi na:

  • zmienne warunki atmosferyczne, skutkujące wzrostem poziomu wilgoci oraz zmianami temperatur, mogącymi oddziaływać na umieszczone w ziemi szambo, przed czym zabezpiecza je sam rodzaj użytej do jego zrobienia mieszanki betonowej, pełnej substancji uszlachetniających podnoszących parametry pracy betonu;
  • działanie substancji chemicznych, w większości znajdujących się w ściekach oraz czynników biologicznych będących wynikiem naturalnych procesów zachodzących bezpośrednio w glebie, w wyniku których dochodzi do rozwoju pleśni i grzybów. Jest to jedna z głównych przyczyn korozji betonu, dlatego nasze zbiorniki pokrywamy chroniącą przed tym grubą warstwą bitumicznej izolacji, a kolejną zaletą jej użycia jest też zwiększenie szczelności szamba;
  • uszkodzenia mechaniczne, w tym te, powodowane przez nacisk gruntu albo znajdujących się nad szambem pojazdów, jeśli zamontujemy go np. pod parkingiem. Dodatkowo nie zmieni ono swojego położenia nawet w wyniku agresywnego działania wód gruntowych, zawsze pewnie spoczywając w miejscu użytkowania.

Szamba betonowe – dowozimy je do klienta i pomagamy w ich montażu

W celu zakupu wybranego modelu szamba betonowego zapraszamy odbiorców z Warszawy na naszą stronę, a zarówno im, jak i klientom z innych regionów Polski, oferujemy oprócz samego zbiornika także usługę jego transportu i montażu w miejscu przeznaczenia. Każde szambo dowozimy samochodem wyposażonym w dźwig, umieszczamy w przygotowanym wykopie, nasi pracownicy dokonują niezbędnych podłączeń, a na całość wystawiamy pełną gwarancję.

Niezawodne szambo betonowe z naszej firmy możesz zamówić w całej Polsce. Zobacz również inne miasta:
Szamba Betonowe Radom, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Gdynia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.