Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Łódź

Szamba betonowe – Łódź

Nasza specjalność to szamba betonowe oraz produkty wytwarzane z tego materiału, czego świadomi są już mieszkańcy całego kraju. Jesteśmy marką, która stawia na rozwój, dlatego też postawiliśmy rozszerzyć dystrybucję naszych zbiorników betonowych i stworzyliśmy oddziały naszych zakładów w Łodzi, ale także na jej obrzeżach, czyli tam, gdzie szamba betonowe są potrzebne najbardziej. Z powodu rosnącego zapotrzebowania na nasze konstrukcje sprzedajemy tam je o różnej wielkości, pojemności, w tym praktyczne zbiorniki na deszczówkę, betonowe kanały samochodowe oraz komory wodomierzy, gotów do montażu w każdej chwili.

Łódź tak jak większość pozostałych miast Polski boryka się z problemem niewłaściwego odprowadzania odpadów komunalnych oraz poprawnym działaniem prawnym. Z tej przyczyny wiele przedsiębiorców nie może zakończyć budowy czy zleconego remontu. Rozwiązaniem tego problemu są nasze produkty oraz usługi, które świadczymy, a wśród nich wyróżnić można wysokiej jakości betonowe szamba, zawsze dostosowane do potrzeb klienta. Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Ponieważ to najwyższa jakość wszystkich produktów, które są godne uwagi, ponieważ zyskały na zaufaniu wielu tysięcy klientów. Dokładamy starań, aby zbiorniki betonowe, które do Was trafiają zaspokajały poczucie bezpieczeństwa na długie lata, bez kłopotów z likwidowaniem zanieczyszczeń przy braku możliwości korzystania ze zbiorowych miejskich systemów.

Każde szambo, które jest przez nas wyprodukowane jest poddane testom jakościowym oraz ma niezbędne certyfikaty czy homologacje, które uprawniają je do sprzedaży i użytkowania.
Najbardziej popularna grupa odbiorców chwali:

  • Wytrzymałość – są odporne na wszystkie typy uszkodzeń mechanicznych, na które są ciągle narażone w trakcie trudnych warunków eksploatacji. Szamba betonowe z naszej oferty, znoszą nacisk najcięższych pojazdów parkujących nad miejscem zamontowania oraz nie są narażone na przykre konsekwencje procesów chemicznych zachodzących w ziemi, szkodliwym substancjom, które pochodzą ze ścieków.
  • Materiały, z których są wykonane zapewniają idealną jakość, ponieważ mieszanki są nadzorowane pod okiem naszych doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Dzięki temu składowi betonowe zbiorniki, z których korzystają nasi klienci nie są narażone na ryzyko rozszczelnienia lub wycieku substancji nieznanego pochodzenia.
  • Każde szambo betonowe jest dostosowane do indywidualnych potrzeb, czyli dostępnego miejsca oraz ilości jego użytkowników, dlatego dobierane są ze względu na ich rozmiary, pojemność czy liczebność komór.
  • Oferujemy usługi dodatkowe wraz z każdym kupionym u nas szambem. Wliczone w nie jest doradztwo zawodowców, na temat ich doboru, korzystania oraz transport do Łodzi oraz okolic. Dlatego wraz z kupnem obiektu, klienci decydują się na montaż zbiornika czy jego podłączenie wykonywane przez naszych fachowców.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz cennikiem poszczególnych typów szamb betonowych na naszej stronie internetowej, dzięki której przekonacie się Państwo, dlaczego jesteśmy uważani za jednych z najlepszych producentów szamb w Polsce.

Szamba betonowe – Łódź
4.5 (90%) 12 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.