Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Bielsko-Biała

Szamba betonowe – Bielsko-Biała

Remont lub budowa domu jednorodzinnego to coraz częściej, także całkowita przebudowa istniejącej w nim instalacji kanalizacyjnej, która ma na za zadanie sprawną likwidację wszelkich zanieczyszczeń. Nie zawsze jednak budynek można podłączyć do zbiorczej miejskiej sieci odprowadzania ścieków. W takich sytuacji warto rozważyć inne rozwiązanie, takie, które oferuje nasza firma. Są to praktycznie i pojemne zbiorniki bezodpływowe, czyli bardzo powszechne szamba betonowe.

Wytwarzaniem tych produktów betonowych zajmujemy się od wielu lat i na skalę przemysłową, dlatego pragniemy przedstawić ofertę mieszkańcom wielu miejscowości naszej ojczyzny. Do tych miast należy Bielsko-Biała, okolice oraz całe województwo śląskie. Pochodzą stąd nasi liczni konsumenci, którzy cenią sobie także inne wyroby naszej produkcji takie jak kanały samochodowe, z których często korzystają mechanicy zakładający własną działalność gospodarczą, komory wodomierzy oraz pojemne zbiorniki na deszczówkę, praktycznie dla posiadaczy dużych ogrodów. Wszystkie te elementy produkujemy z najdoskonalszych materiałów, które są starannie dobrane i tworzą mieszanki żelbetowe z dodatkiem uszlachetniaczy. Zapewnia to im najlepszą na rynku jakość i wytrzymałość, których brak w przypadku ich plastikowych odpowiedników. Każde szambo betonowe niezależnie od wielkości czy ilości komór jest wysoko odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne działanie szkodliwych związków chemicznych czy nieprzewidywalne zmiany atmosferyczne. Komplementarnie te konstrukcje posiadają dobre metalowe uzbrojenie, które pozwalała zachowanie idealnej szczelności i wiele lat długotrwałej eksploatacji. Gwarantuje to praktycznie całkowite zminimalizowanie ryzyka wycieku toksyn. Górę szamba zamykają niezwykle szczelne i skrupulatnie dopasowane pokrywy z kominkami rewizyjnymi oraz włazami pozwalającymi na ekspresowe opróżnianie.

Na wszystkie nasze produkty betonowe, które oferujemy z tego wyjątkowo mocnego materiału, jakim jest beton udzielamy pełnowartościowej gwarancji. W trosce o dobro i bezpieczeństwo naszego klienta udostępniamy także całodobowy serwis informacyjny. Dzięki mu można skorzystać o każdej porze dnia i nocy z pomocy naszych ekspertów w sytuacji niezwykle rzadkiej usterki. Nasi konsultanci są zawsze gotowi do udzielenia wsparcia, dlatego czekają na telefony od Państwa, aby doradzić w kwestii wyboru odpowiedniego modelu szamba betonowego, które sprosta Waszym oczekiwaniom oraz rozwieją ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu.

Serdecznie także zapraszam na naszą oficjalną stronę internetową, gdzie dostępny jest szeroki wybór modeli szamb betonowych oraz cennik naszych usług. Nasze produkty są w najlepszych cenach, ale ponieważ cenimy sobie opinię klientów udzielamy również różnego rodzaju upustów i rabatów w ramach promocji. Z powodu dużych gabarytów zbiorników betonowych w pakiecie usług zawieramy także transport szamba w miejsce przeznaczenia. Dostarczymy ten zakup samochodem specjalnie do tego przystosowanym, a nasi fachowcy dokonają montażu i podłączą do domowej instalacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.