Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Szczecin

Szamba betonowe – Szczecin

Instalacje wodno-kanalizacyjne w budynku mają ogromne znaczenie, którego nie wolno bagatelizować. Są one odpowiedzialne przede wszystkim za dobre usuwanie odpadów. Najczęściej spotyka się odprowadzanie nieczystości do sieci zbiorczej miasta. Co jednak, gdy nie ma takiej możliwości? Dzieje się tak bardzo często i w sytuacji, kiedy nie można skorzystać z niej polecamy skorzystać z bardzo praktycznych i pojemnych szamb betonowych naszej produkcji. Warto się nie zdecydować, ponieważ nasza firma wykorzystuje materiały najwyższej jakości, tak aby powstały produkt spełniał w 100% oczekiwania klienta. Nieskromnie możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z liderów w tej dziedzinie, a nasze sprzedawane produkty betonowe zyskały zaufanie tysięcy konsumentów w całym kraju, w tym Szczecina i całego województwa zachodniopomorskiego.

W tym obszarze w ostatnim czasie stale rośnie zapotrzebowanie na szamba i inne produkty betonowe, dlatego oferujemy także kanały samochodowe, komory wodomierzy i zbiorniki na deszczówkę. Wszystko to co oferujemy Państwu cechuje najwyższa jakość, dzięki której można się cieszyć z długiego i bezpiecznego użytkowania. W produkcji stosujemy innowacyjne mieszanki żelbetowe z dodatkiem uszlachetniaczy, które rozstały przetestowane i uzyskały wiele certyfikatów uprawniających do użytkowania. Dzięki temu sprawdzonemu składowi, wzrosła ich odporność. Nie są podatne na żadne uszkodzenia mechaniczne i nie uszkodzą ich nawet najbardziej niebezpieczne związki chemiczne. Duże gabaryty szamba pozwalają na prawidłowe zamontowanie go w gruncie, bez możliwości przesuwania go przed wody gruntowe czy usterki przez nacisk ciężkich pojazdów nad nim parkujących.

Nasze usługi oferują przede wszystkim szamba betonowe przeróżnych wielkości i modeli, pojemności oraz ilości komór. Dlatego umożliwia to skrupulatne dopasowanie do potrzeb klienta, w tym ilości użytkowników. Posiadamy w swoje ofercie także szereg usług dodatkowych, w tym transport. Każde szambo betonowe, w swojej cenie zawiera transport specjalnie dostosowanym i w pełni wyposażonym do jego gabarytów pojazdem. Zatem każdy nasz produkt zostanie dowieziony w odpowiednie miejsce przeznaczenia, a tam zostaną dokonane niezbędne do jego funkcjonowania podłączenia. Nasi profesjonaliści dokonają również sprawdzenia stanu szczelności, tak aby można było korzystać z niego bez obawy, że szkodliwe substancje wyciekną do środowiska naturalnego.

Na całość naszych usług i produktów udzielamy gwarancji, z której możecie Państwo skorzystać całodobowo. Nasi pracownicy chętnie udzielą informacji dotyczących planowanego zakupu, rozwieją wątpliwości oraz pomogą dostosować wszystko do Waszych potrzeb. Ewentualne, ale bardzo rzadkie usterki są ekspresowo korygowane.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz modelami na naszej stronie internetowej, na której można znaleźć różnorodność modeli szamb betonowych i liczne promocje.

Szamba betonowe – Szczecin
4.2 (83.64%) 11 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.