Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Radom

Szamba betonowe – Radom

Radom, jedno z większych miast województw mazowieckiego, centralnej Polski tak jak wiele miejsc w Polsce ma problem z właściwym odprowadzaniem ścieków. Najbardziej problematyczne strefy to obrzeża miasta, gdzie bardzo często powstaje problem z likwidowaniem odpadów zgodnie z prawem. Dbamy o potrzeby radomian oraz okolic, dlatego szczególnie tym osobom proponujemy elastyczne rozwiązaniem, którym będą praktycznie pojemnościowe zbiorniki betonowe.

Szamba betonowe, które produkujemy od wielu lat to najlepsze zbiorniki z najbardziej wytrzymałego materiału. Lata praktyki sprawiły w tej dziedzinie sprawiły, że w swojej stale rozwijającej się ofercie przedstawiamy także komory wodomierzy, zbiorniki na deszczówkę oraz kanały samochodowe, który być może zainteresują przyszłych mechaników oraz osoby planujące otworzyć własną działalność gospodarczą. Wszystkie te elementy sprzedajmy w bardzo przystępnych cenach, na tyle atrakcyjnych, że nie tracą one na jakości, która jest dzięki naszym profesjonalistą najwyższa. Jest dla nas sprawa priorytetowa, ponieważ cenimy sobie zyskane zaufanie i bezpieczeństwo naszych konsumentów. Pielęgnujemy to na każdym etapie produkcji betonowych, dlatego każdy taki produkt przejść odpowiednie testy zanim dostanie odpowiednie certyfikaty i homologacje uprawniające do użytku.

Dzięki temu działaniu jesteśmy w stanie zapewnić odbiorcom, że nasze szamba betonowe dzięki swojej niezniszczalności, są wstanie wytrzymać dziesiątki lat bez uszkodzeń w czasie nawet najcięższych okresów eksploatacji na terenie Radomia oraz całej Polski. Na taką jakość naszych szamb betonowych wpływają przede wszystkim trzy najważniejsze czynniki:
Typ użytych w produkcji składników. Nasi doświadczeni fachowcy wybierają tylko najlepsze składniki, z których powstają innowacyjne mieszanki betonowe z dodatkiem specjalnych substancji uszlachetniających, dodatkowo wzmagających ich już i tak fantastyczne właściwości fizyczne oraz chemiczne powstałego betonu.

Najlepsza wytrzymałość, która pozwala bezproblemowo znieść każde nawet najbardziej ekstremalne warunki korzystania z szamb betonowych. Zbiorniki te zniosą wiele czynników biologicznych takich jak wilgoć, brak stałej temperatury, tym samym zimowe mrozy oraz letnie upały, ale również nacisk gruntu, gdzie są wkopane często powodowanym parkowaniem różnego typu pojazdów. Dlatego chętnie wybierają je Ci, którym zależy na montowaniu w nietypowych miejscach.

Odporność na wszystkie niekorzystne działania substancji chemicznych oraz czynników biologicznych, wynikiem procesów zachodzących w ziemi, w której jest osadzone szambo. Jego stan nie ulegnie zmianie pod wpływem kwasów, grzybów i pleśni, a dodatkowa warstwa izolacji sprawia, że jest idealnie szczelne, więc nie zagraża to środowisku naturalnemu.

Obecnie, zyskujemy rzesze zadowolonych klientów, nie tylko z Radomia, ale z całego województw mazowieckiego. Naszych konsumentów, o których bardzo dbamy, przyciąga również pakiet usług dodatkowych, który oferujemy. Zawarte w nim jest transport w miejsce przeznaczenia, montaż, sprawdzenie stanu szczelności oraz podłączenie instalacji. Na wszystkie produkty udzielamy gwarancji, z której można skorzystać o każdej porze.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie wybrać można poszczególne modele oraz zapoznać się z cennikiem. Nasz serwis działa całodobowo, więc nasi konsultanci są zawsze gotowi do udzielenia Państwu wsparcia.

Szamba betonowe – Radom
4.4 (88.33%) 12 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.