Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Toruń

Szamba betonowe – Toruń

Ze względu pojawienia się innowacyjnych metod wytwarzania bezodpływowych zbiorników na nieczystości, nadal niesamowitą popularnością cieszą się szamba betonowe, które są coraz częściej wybierane przez mieszkańców Torunia. Tak jak w wielu miastach w Polsce powstają tutaj całkiem nowe osiedla domków jednorodzinnych. Zwykle na obrzeżach dużych miejscowości nie zawsze doprowadza się zbiorcze systemy odprowadzania odpadów. Pojemne szamba, jakie produkujemy jest idealnym wyjściem z tej sytuacji.

Jesteśmy jednym z liderów produkcji szamb betonowych, a lata nasze działalności sprawiły, że najbardziej zwracamy uwagę na wysoką jakość, która cechuje wszystkie nasze wytwory. Szamba betonowe to główna oferta dla naszych klientów, ale w sprzedaży mamy również szeroką gamę zbiorników na deszczówkę, komór wodomierzy, kanałów samochodowych. Wszystkie są gotowe do montażu w każdej chwili. Pielęgnujemy od lata proces ich wytwarzania, dzięki zaangażowaniu naszych specjalistów, zajmujących się doborowi najlepszych składników, z których powstają najnowsze mieszanki żelbetowe. Dodatkowo mają zawartość licznych uszlachetniaczy, co przyczynia się na jeszcze lepsze atrybuty chemiczne i fizyczne. Powstające z nich szamba betonowe również wzmacniamy stalowym zbrojeniem, co korzystnie wpływa na wytrzymałość konstrukcji. Aby zapewnić perfekcyjną szczelność produktu dodajemy dość grubą warstwę izolacji, która pokrywa jej ściany.

Takie działanie ma zapewnić naszych konsumentom 100% pewności, że toksyczna zawartość szamba nie przedostanie się do środowiska i nie dojdzie do jego skażenia.

Każdy produkt betonowych, zanim trafi do odbiorcy na terenie Torunia oraz innych miast musi przejść testy, które potwierdzą jego jakość. Gotowy produkt dostaje odpowiednie certyfikaty oraz homologacje. Do zakupu produktu oraz usług, którego u nas dokonacie dołączamy także pełną gwarancję. W trosce o dobro klienta oferujemy także pakiet usług dodatkowych, do których zalicza się transport w miejsce przeznaczenia oraz montaż zakupionego szamba betonowego. Nasi fachowcy są skorzy do pomocy Państwu, a jeżeli potrzebne jest wsparcie można się skontaktować z całodobową infolinią, gdzie można uzyskać potrzebne informacje na temat szamb betonowych. Dzięki naszym doświadczonym specjalistom wspólnie dobierzemy odpowiedni model, dopasowany do Waszych potrzeb oraz zostaną rozwiane wszelkie ewentualne wątpliwości dotyczące zakupu.

Szamba betonowe – Toruń
4.6 (91.11%) 9 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.