Wielogóra ul. Graniczna 11, 26-660 Jedlińsk
663 310 971
biuro@nowoczesneszamba.eu

Szamba betonowe – Kraków

Szamba betonowe – Kraków

 

Własny dom i dzieci wiąże się nierzadko z problemami odpowiedniego utylizowania odpadów ściekowych, zgodnego z prawem oraz niepowodującego szkód. Wszystkie niedopatrzenia i usterki mogą doprowadzić do niebezpiecznych wycieków, ale także do bardzo wysokich obciążeń finansowych. W przypadku, gdy nie można używać miejskiej sieci kanalizacyjnej, zaleca się kupno szamba betonowego naszej produkcji. Mamy o nich wystarczającą wiedza i cały czas staramy się rozszerzać naszą ofertę o nowe modele. Jest to bardzo ważna kwestia, gdyż chcemy zaspokoić potrzeby klientów z całej Polski. Dla mieszkańców Małopolski, mieszkańców Krakowa oraz okolic przygotowaliśmy szczególną ofertę, gdyż ten obszar charakteryzuje się wysokim zapotrzebowaniem na szamba betonowe o różnych pojemnościach i wielkościach. W naszym programie można odnaleźć również inne wyroby z tego wytrzymałego materiału takie jak komory wodomierzy i kanały samochodowe, które chętnie wybierają mechanicy prowadzący własną działalność gospodarczą.

Produkty betonowe naszej marki zyskały przychylność klientów, ponieważ cechują się one wysoką jakością, która przez lata działalności firmy stała się jej symbolem. Naszym zadaniem jest, by każdy zbiornik betonowy zapewniał prawidłową szczelność i był wytrzymały podczas licznych eksploatacji. Nasze produkty zdobyły zaufanie dzięki tym funkcjom oraz:

  • Prawidłowo dobrane składniki, z których wytwarzamy nasze szamba betonowe. Są to innowacyjne mieszanki, które powstają przy pracy kilkuset najlepszych specjalistów. Do substancji betonu dodawane są unikalne czynniki wpływające na efekty wytrzymałościowe, parametry pracy oraz atuty fizyczne oraz chemiczne.
  • Każde szambo naszej firmy oprze się dużym siłą nacisku i jest często nazywane przez klientów betonowym bunkrem, ponieważ ich skład czyni je odpornymi na wkopanie w ziemie i działanie wszelkich substancji chemicznych, które ma gleba i ścieki. Dlatego są chętnie umieszczane w miejscach narażonych: pod parkingami, podjazdami i na posesjach.
  • Oferujemy również profesjonalne wsparcie w zakresie doradztwa oraz metod samego montażu.
    Stawiamy na rozwój, dlatego stale rozwijamy swoja gamę usług, najczęstszą dodatkową jest transport, który jest już wliczony w cenę szamba betonowego, a które w przyczyn gabarytowych musi być dostarczane specjalnym samochodem ciężarowym o dobrej ładowności. Pojazdy do tych zadań są wyposażone w niezniszczalne podnośniki oraz dźwigi pozwalające na bezproblemowe postawienie zbiornika w przygotowanym miejscu
  • Montaż jest przeprowadzamy przez prawdziwych fachowców, pielęgnujących szczelność oraz odpowiednie podłączenie do instalacji wodno-kanalizacyjnej domu. Takie działanie umożliwia uniknąć ewentualności wycieku szkodliwej zawartości szamba i zanieczyszczenia środowiska.

Chcemy, aby Państwo zapoznali się z naszą ofertą modeli szamb betonowych oraz usług z nimi związanych. Do wyboru są typy, które różnią się takimi cechami jak wielkość, ilość komór i pojemność. Na każdy zakup udzielamy pełnej gwarancji, z której można skorzystać o każdej porze, ponieważ nasz serwis jest czynny całą dobę.

Szamba betonowe – Kraków
4.4 (88.57%) 7 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.